Jazyková učebňa > Nábytok

KVANT spol. s r.o.

V tejto časti nájdete prehľadne usporiadanú ponuku nábytku, sád učebných pomôcok a samostatných učebných pomôcok a vybavenia pre ZŠ.
Uvedené ceny sú platné do 31.12.2018 a slúžia ako podklad pre vypracovanie Predpokladanej hodnoty zákazky (prieskumu trhu).
Ponúkané sady sú vzorové, odporúčané ako najvhodnejšie pre výučbu polytechniky, fyziky, biológie a chémie. Na základe požiadavky zákazníka sú sady modifikovateľné.

Zobrazené produkty: 1 - 3 z celkového počtu 3 (Počet strán: 1)

1NB199023B - Pracovisko učiteľa - učebňa IKT a Jazykov

Pracovisko učiteľa je zložené z katedry učiteľa, stoličky učiteľa a kontajnera. Katedra učiteľa pre odbornú učebňu je vo vyhotovení z pevnej kovovej konštrukcie s výškovonastaviteľnými nožičkami. Pracovná doska je z LDT hrúbky 22mm, rozmer pracovnej dosky je 1200x600mm, výška stola 800mm, hrana ABS 2 mm, stôl s aretáciou. Kontajner učiteľa - 3-zásuvkový, rozmer 400x500x600mm, zásuvky na kvalitných výsuvoch. Kancelárska pracovná stolička so stredne vysokým operadlom, asynchrónnym mechanizmom, s nastavením výšky operadla, plynovým piestom, na oceľovej chrómovanej konštrukcii, s nosnosťou 130 kg. Povrch z látky kategórie „C”. Farebné prevedenie podľa vzorkovníka.

258,00 €Pridať

1NB199024B - Žiacky stôl - učebňa IKT a Jazykov

Kovová konštrukcia, stolová doska hrúbky 18 mm v odolnej povrchovej úprave, v tvare obdĺžnika alebo lichobežníka. Kovová konštrukcia je štandardne modrej farby. Rozmer základne 1000mm, hĺbka základne 550mm, výška stola 750 mm. (modifikácia tohto rozmeru je možná len na jeden z rozmerov a to max. do 5% z uvedenej hodnoty).

123,00 €Pridať

1NB199025B - Stolička pre žiaka - učebňa IKT a Jazykov

Stolička s kovovou konštrukciou, výškovo nastaviteľná.Kovová konštrukcia je štandardne modrej farby.

61,42 €Pridať