Odborné učebne > Učebňa techniky

KVANT spol. s r.o.

V tejto časti nájdete prehľadne usporiadanú ponuku nábytku, sád učebných pomôcok a samostatných učebných pomôcok a vybavenia pre ZŠ.
Uvedené ceny sú platné do 31.12.2018 a slúžia ako podklad pre vypracovanie Predpokladanej hodnoty zákazky (prieskumu trhu).
Ponúkané sady sú vzorové, odporúčané ako najvhodnejšie pre výučbu polytechniky, fyziky, biológie a chémie. Na základe požiadavky zákazníka sú sady modifikovateľné.

Zobrazené produkty: 1 - 20 z celkového počtu 117 (Počet strán: 6)

1NB199015B - Učiteľská katedra so stoličkou - odborná učebňa techniky

Pracovisko učiteľa je v zložení katedra učiteľa, stolička učiteľa a kontajner. Katedra učiteľa pre učebňu techniky je vo vyhotovení: kovová konštrukcia z jaklového profilu 40×40×2 mm, rám 30×30×2 mm, pracovná laminodoska s hrúbkou 18 mm a ABS hranami. Povrchová úprava – vypaľovací lak z umelej živice. Katedra má 2-zásuvkový kontajner z celozváranej konštrukcie, uzamykanie na cylindrický zámok. Rozmer stola je 1300 x 750 x 750 mm. Kancelárska pracovná stolička so stredne vysokým operadlom, asynchrónnym mechanizmom, s nastavením výšky operadla, plynovým piestom, na oceľovej chrómovanej konštrukcii, s nosnosťou 130 kg. Povrch z látky kategórie „C”. Farebné prevedenie podľa vzorkovníka.

361,20 €Pridať

1NB199016A - Mobilné pracovisko učiteľa - odborná učebňa techniky

Dielenské pracovisko učiteľa na obrábanie kovov a dreva pripojiteľné na napätie 230 V. Súčasťou pracoviska sú stavebnicové zariadenia na obrábanie dreva a kovov (sústruh, brúska), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel. Rozmer pracoviska 150x60x90 cm (š x h x výška vrátane závesného panelu). Pracovisko vyrobené na pevnom vystuženom podvozku s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou. Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1 mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je vyrobený z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilných pripojením v dĺžke +/- 5m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Stavebnicové zariadenie na obrábanie dreva a kovov majú funkciu brúsky a sústruhu s nasledujúcim technickými parametrami: bezpečné napájacie napätie, pozdĺžny posuv a obsahujú toto príslušenstvo: trojčeľusťové skľučovadlo, držiak nástroja, otočný strediaci hrot, sústružnícky nôž a videomanuál. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 063,20 €Pridať

1NB199017B - Kovové skrine na odkladanie náradia - odborná učebňa techniky

Kovová dielenská skriňa určená na odkladanie dielenského náradia. Má robustnú zváranú konštrukciu z oceľového plechu hrúbky 0,7 mm, s oblými hranami, uzamykanie dverí je dvojbodovým rozvorovým zámkom. Vnútorné vybavenie: 4 police a 3 zásuvky, nosnosť police 50 kg, nosnosť zásuvky 40 kg, štandardná perforácia chrbta, Rozmery (š x v x h): 780x1920x380 mm, povrchová úprava - vypaľovací lak z umelej živice.

336,00 €Pridať

1NB199018A - Mobilné pracovisko žiaka na obrábanie dreva - odborná učebňa techniky

Dielenské mobilné pracovisko na obrábanie dreva - pre dvojicu žiakov. Pracovisko je pripojiteľné na napätie 230V, obsahuje stavebnicový sústruh na obrábanie dreva (parametre sústruhu: vzdialenosť medzi stredmi v rozsahu 50-120 mm, Motor: otáčky 11000 ot/min, 3A, zdroj 12 V, držiak nástroja, dlátko, trojčeľusťové skľučovadlo, otočný strediaci hrot, sane, podpora pre nástroj, upevňovanie pomocou T drážky, videomanuál v slovenčine ), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel na odkladanie nástrojov. Rozmer pracoviska je 120x60x90cm (š x h x výška vrátane závesného panelu, modifikácia tohto rozmeru je možná len na jeden z rozmerov a to max. do 5% z uvedenej hodnoty). Pracovisko je vyrobené na pevnom vystuženom podvozku (aj s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou). Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilným pripojením do rozsahu +/- 5 m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 063,20 €Pridať

1NB199019A - Mobilné pracovisko žiaka na obrábanie kovu - odborná učebňa techniky

Dielenské mobilné pracovisko na obrábanie kovu - pre dvojicu žiakov.
Pracovisko je pripojiteľné na napätie 230V, obsahuje stavebnicovú brúsku (parametre: Motor: zdroj 12 V, otáčky motora 18 000 ot./min., hlava na uchytenie brúsneho papiera, upevňovanie pomocou T drážky, možnosť použiť do ruky alebo upevniť k základni videomanuál v slovenčine), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel na odkladanie nástrojov. Rozmer pracoviska je 120x60x90cm (š x h x výška vrátane závesného panelu, modifikácia tohto rozmeru je možná len na jeden z rozmerov a to max. do 5% z uvedenej hodnoty). Pracovisko je vyrobené na pevnom vystuženom podvozku (aj s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou). Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilným pripojením do rozsahu +/- 5 m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 083,60 €Pridať

1NB199020B - Stolička kovová, otočná, dielenská

Dielenská stolička, výška 46cm, kovová konštrukcia, sedák LDT, otočná

82,80 €Pridať

1NB199021B - Stolárska hoblica - odborná učebňa techniky

Dielenská stolárska hoblica so stabilnou konštrukciou, buková, s pracovnou doskou vybavenou predným vozíkom a na zadnej stene odkladacou truhlicou. Súčasťou je zásuvka a súprava 4 oporných kolíkov. Celkový rozmer 1260 × 610 × 840 mm.

444,00 €Pridať

1NB199022B - Regále na materiál a výrobky - odborná učebňa techniky

Dielenský kovový policový regál s nosnosťou 100 kg, vonkajšie rozmery (v × š × h): 2000 × 1000 × 600 mm.

228,00 €Pridať

1NB199032B - Mobilné pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie - odborná učebňa techniky

Dielenské pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie, pripojiteľné na napätie 230 V. Súčasťou pracoviska sú stavebnicové zariadenia na obrábanie dreva a kovov (vŕtačka, pílka, brúska), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel. Rozmer pracoviska 150x60x90 cm (š x h x výška vrátane závesného panelu). Pracovisko vyrobené na pevnom vystuženom podvozku s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou. Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1 mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je vyrobený z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilných pripojením v dĺžke +/- 5m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Stavebnicové zariadenie na obrábanie dreva a kovov s funkciu pílky, vŕtačky a brúsky s nasledujúcim technickými parametrami: bezpečné napájacie napätie, pozdĺžny posuv a obsahujú toto príslušenstvo: trojčeľusťové skľučovadlo, držiak nástroja, otočný strediaci hrot, sústružnícky nôž a videomanuál. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 248,00 €Pridať

 

1NB199033B - Pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie - odborná učebňa techniky

Dielenské pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie, pripojiteľné na napätie 230 V. Súčasťou pracoviska sú zariadenia na obrábanie dreva a kovov (vŕtačka, pílka, brúska), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel. Rozmer pracoviska 60x60x90 cm (š x h x výška vrátane závesného panelu). Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilných pripojením v dĺžke +/- 5m.

217,20 €Pridať

1T199001A - Meradlá - sada

Súprava základných dielenských meradiel pre techniku obsahuje 12 ks rôznych meradiel v zložení:
Meradlo oceľové neohybné: šírka 23 mm, hrúbka 0,8 mm, dĺžka 480 mm,
Skladací meter drevený 2 m,
Zvinovací meter s protišmykovou gumou, začiatok metra obsahuje magnet, dĺžka 2 m, šírka 16 mm, viac násobná brzda,
Kružidlo rysovacie s tvrdenými hrotmi a pružinou, 10-300 mm,
Digitálny hĺbkomer s nosom: dieliky po 0,01 mm, rozsah 0-180 mm,
1 ks mikrometer v rozsahu 0-25 mm: dieliky po 0,01 mm,
Uholník príložný pevný 200 mm,
Uholník príložný nastaviteľný: dve stupnice, rozsah 0-180°, dĺžka 750 mm,
Uhlomer s posuvným ramenom: rozsah 0-180°, rozmer 320x200 mm,
Meradlo posuvné digitálne: rozsah 200 mm, rozlíšenie 0,01 mm, presnosť 0,04 mm,
Kovové meradlo posuvné: rozsah 190 mm, rozlíšenie 0,05 mm.
Dvojlúčový laser krížový, horizontálny a vertikálny lúč, statív k laseru.
Súčasťou sady je videomanuál v slovenskom jazkyku.

343,20 €Pridať

1T199002A - Ručné náradie s príslušenstvom

Sada základného dielenského ručného náradia v zložení: 1x sada 5 ks pilníkov (dĺžka 200 mm, s rukoväťami), 1x sada 6 ks ihlových pilníkov (dĺžka 160 mm z toho brúsna časť v rozsahu 45 - 50 mm, typy: nožový, guľatý, polguľatý, plochý, 3- a 4-hranný), 1x sada 3 ks pilníkov na železo (300 mm, typy: guľatý, polguľatý, plochý), 1x sada 3ks rašpiel (dĺžka 250 mm), 1x sada 6 ks sekáčov (typy: priebojník 3x120 mm a 4x150 mm, sekáč 4x130 mm, sekáč 11x130 mm, sekáč 15x150 mm, jamkovač 4x120 mm), 1x sada 3 ks rôznych profesionálnych dlát z uhlíkovej ocele, 1x sada 5 ks klieští v obale v zložení: kombinované 125 mm, polguľaté rovné 125 mm, polguľaté rovné 150 mm, štípacie priame 115 mm, štípacie bočné 115 mm, 1x kladivo gumené, 1x kladivo kovové so sklolaminátovou rukoväťou (300 g), 1x ochranná podložka, 1x oceľové nitovacie kliešte 255 mm, priemer 2,4-4,8 mm, oceľ, 1x pákové nitovacie kliešte 280 mm, priemer do 4,8 mm (4 násadce), 1x sada 400 nitov v rozsahu 2,4 – 4,8 mm, 1 ks pílka na drevo rámová 533mm, hladký povrch rúčky a rámu, 1 ks pílka na kov 300 mm, tvrdený plast, možnosť upnúť list v rôznych uhloch, 1 ks pílka na drevo 300 mm, gumený povrch rúčky, 1 ks plastová šablóna na rezanie uhlov rozmer 300x140x70 mm, 1 ks malá pílka 160mm.
Príslušenstvo v zložení: 310 ks vrutov miin. 3-5mm x 12-55mm, 330 ks skrutiek, matíc a podložiek M2-4x12-25 mm, 5 ks pílových listov na kov 300 mm, 750 ks klincov rôzne druhy. Súčasťou sady je videomanuál v slovenskom jazyku.

328,80 €Pridať

1T199003A - Akumulátorové náradie

Akumulátorová vŕtačka/skrutkovač LI 12CD, 1 batéria 12V Li-ion 1,3Ah, krútiaci moment 14/21Nm, upínací rozsah 0,8 - 10 mm, otáčky bez záťaže od 0 do 1350 ot./min , 2 stupne, Chod doprava/doľava, dvojstupňová prevodovka, manuál v slovenskom jazyku. Súčasťou dodávky je náhradná Li batéria.

117,60 €Pridať

1T199004A - Ručné náradia pre elektroniku s príslušenstvom

Súprava základného ručného náradia pre elektroniku. Súprava obsahuje 7 ks skrutkovačov pre elektroniku a to: PH0-2, ploché: 2,5-5,5mm so skúšačkou v obale a 6 ks rôznych klieští pre elektroniku a to 1 ks kombinované 118 mm, 1 ks štiepacie bočné 110 mm, 1 ks štiepacie čelné 111 mm, 1 ks polguľaté rovné 120 mm, 1 ks polguľaté dlhé 148 mm, 1 ks odizolovacie 155 mm.

73,20 €Pridať

1T199005A - Montážne náradie pre vodoinštaláciu

Montážne náradie pre vodoinštalatérske práce v prenosnom obale. Sada obsahuje 12 ks vodoinštalatérskych nástrojov v zložení: hasák, sadu 7 ks vydlicovo račnových kľúčov 8-19 mm, sadu 18 ks skrutkovačov (-2-8 mm, PH00 - 2,TX5-10), sadu na zváranie plastových trubiek PPR, kliešte na delenie PPR trubiek, rezač rúrok 3-30 mm s ohrotovačom, pílku na železo, sadu 3 ks náhradných pílových listov kov obojstranných 295 mm, teplovzdušnú pištoľ, pilník, lepidlo, teflónovú pásku.

510,00 €Pridať

1T199006A - Súprava základného murárskeho, stavebného a maliarskeho náradia s príslušenstvom

Súprava základného murárskeho, stavebného a maliarskeho náradia pre učebňu techniky. Súprava obsahuje: 1x hladítko murárske kovové, 1x hladítko murárske zubaté, 1x hladítko murárske plstené, 1x naberačku murársku, 1x lyžicu murársku, 1x hrable na betón,
1x šnúru murársku, 5x sadu štetcov v zložení ploché, guľaté, zárohové s drevenou rúčkou,
5x sadu brúsnych papierov zloženú z 9 ks brúsnych listov v troch rôznych hrúbkach, 5x murársku špachtľu, 1x maltovník 65l, 1x škrabák na drevo 400 x 200mm, 2 ks náhradné brúsne plátno, 1 ks škrabák na porobetón 260 x 85 mm, 1x sadu základného stavebného spojovacieho materiálu zloženú z komponentov: sada 310 ks vrutov, Sada 330 ks skrutiek, matíc a podložiek M2-4 mm x 12-25 mm, Hliníkové nity 400 ks, 2,4 - 4,8 mm, dĺžka 60mm, Tavné tyčinky 3000g, polomer 5.5 mm, dĺžka 190mm, 1 ks tavná pištoľ 170W, doba aktivácie 6 min., teplota 220 st.C, na tyčinky s polomerom 5.5 mm, 3 ks pílových listov na kov a drevo obojstranné 300 mm, Sada 750 ks klincov rôzne druhy. Súčasťou sady je videomanuál v slovenskom jazyku. Sada pre dielňu.

300,00 €Pridať

1T199007A - Mikrospájkovačka s príslušenstvom

Mikrospájkovačka - analógová spájkovacia stanica s výkonom 9 W a regulovateľnou teplotou v rozsahu od 170°C do 380°C. Napájacie napätie stanice 230V AC a napájacie napätie spájkovačky 24V. Tvar hrotu kužeľový s priemerom 2 mm. Spájkovačka má krátky čas ohrevu a je vhodná pre školské prostredie.
Sada základných pomôcok na spájkovanie obsahuje: 250 g spájkovacieho cínu hrúbky 1 mm a kolofóniu 50 g, 1 ks odsávačku s dĺžkou 195 mm, hmotnosťou 65 g.

121,20 €Pridať

1T199008A - Nožnice na strihanie plechu s príslušenstvom

Sada nožníc na strihanie plechu s príslušenstvom obsahuje: 1ks nožníc na strihanie plechu s prevodom do 1,1 mm a 1ks sady základného pozinkovaného materiálu rôznej hrúbky v rozmedzí od 0,55 mm do 0,7 mm, veľkosť 200x300 mm.

42,36 €Pridať

1T199009A - Teplovzdušná pištoľ s príslušenstvom

Sada teplovzdušnej pištole a príslušenstva na zváranie plastov, sušenie, rozmrazovanie a odstraňovanie starých náterov. Sada obsahuje pištoľ s dvoma úrovňami výkonu - s výkonom 900 W a teplotou 330°C. Druhá úroveň s výkonom 1600W a teplotou 500°C, súčasťou sady sú aj 3 ks náhradných trysiek, sada zmršťovacieho materiálu pre elektrotechniku a prenosný kufrík.

73,20 €Pridať

1T199010A - Vypalovačka do dreva

Vypaľovačka do učebne dreva, ručný nástroj vhodný pre školské prostredie, s príkom 165W a osvetlením pracovnej plochy.

18,60 €Pridať

Strana č.123456