Hybridné vodíkovo-elektrické auto

Bez EMISIÍ, bez BATÉRIÍ

.....a veľa zábavy!!!

Hybridné vodíkovo-elektrické autíčko je výsledkom 5-ročného výskumu a vývoja v oblasti energetických technológií novej generácie.

Toto bezbatériové autíčko je plne funkčná zmenšenina skutočného vozidla bežiaceho na energiu zo slnka a vody a bez emisií. Kombinuje palivové články pre plynulú jazdu a kondenzátory pre rýchlosť. Výsledkom je rýchlo jazdiace autíčko na diaľkové ovládanie, kde ani samotné diaľkové ovládanie nepotrebuje žiadne batérie! Vhodné pre deti od 8 rokov.

Súčasťou hybridného vodíkovo-elektrického autíčka je aj:

• Solárny panel : produkuje energiu pre vodíkovú stanicu, nabíja kondenzátory, nabíja tempomat
  • Vodíková stanica : získava vodík z obyčajnej vody
  • Diaľkové ovládanie : vpravo, vľavo, dozadu, dopredu, tlačidlo na podporu rýchlosti, poháňané solárnym panelom alebo striedavým prúdom
  • Užívateľský návod na obsluhu

Plagát