Mladý filmový tvorca

O súťaži

Zapojte sa do súťaže amatérskej filmovej tvorby „MLADÝ FILMOVÝ TVORCA“, ktorý organizuje SEA - Agentúra pre vzdelanie a vedu v spolupráci s Alianciou priemyselných zväzov a portálom www.skola.sk. Súťaž je žánrovo zameraná na krátky animovaný film a zúčastniť sa jej môžu deti a mládež vo veku 6-18 rokov. Mladí amatérski tvorcovia budú mať možnosť v krátkom animovanom filme v rozsahu 30-90 sekúnd predviesť svoj talent, kreativitu a technickú zdatnosť. Autori si sami vymyslia námet, napíšu scenár, film zrežírujú, nakrútia a postrihajú. Do súťaže sa môžu zapojiť tak jednotlivci, ako aj tímy.

Súťažiaci budú rozdelení do štyroch kategórií:

• I.- 1. stupeň ZŠ
  • II.- 2. stupeň ZŠ
  • III.- SŠ a gymnázií
  • IV.-SOŠ so štúdijným odborom/zameraním na animovanú tvorbu

Tematické zameranie súťaže:

• Staviam si svoj dom
  • Príbehy zo zvieracej ríše
  • Moje budúce povolanie
  • Voľná téma

Ocenené budú prvé tri miesta v každej kategórii nezávisle od tematického zamerania.

Pozorne si prečítajte pravidlá súťaže a svoje práce spolu s prihláškami nám môžete zaslať
v termíne 1.9.2015-10.10.2015.

Na stiahnutie

Prihláška do súťaže Pravidlá a podmienky súťaže Leták k súťaži Mladý filmový tvorca