Viem, čím budem a prečo

V novembri 2014 sa konal prvý ročník súťaže Viem, čím budem a prečo. Organizátormi súťaže boli SEA - Agentúra pre vzdelanie a vedu v spolupráci s Alianciou priemyselných zväzov a portálom www.skola.sk.

Svoju predstavu o budúcom povolaní mohli súťažiaci zaslať formou kresby (MŠ, ZŠ - 1.stupeň), alebo formou eseje (ZŠ-2.stupeň, SŠ a gymnáziá) spolu s dôvodom, prečo sa im práve táto profesia páči.

Zdá sa, že deti v tom majú jasno, pretože súťaže sa zúčastnilo takmer 300 súťažiacich. Vybrať víťazov naozaj nebolo ľahké, preto majú niektoré miesta aj viacero obsadení. Výhercovia si mohli prevziať diplomy a ceny v celkovej hodnote 3000 eur na výstave "Bibliotéka - Pedagogika" v Inchebe. Výsledky súťaže si môžete pozrieť tu.

Viem, čím budem a prečo 2014

2. ročník súťaže
Svoje práce spolu s prihláškami môžete zaslať na našu poštovú adresu
v termíne 9.9.2015-10.10.2015