Playmat

Práca s drevom pre začiatočníkov
PLAYMAT je plne funkčná dielňa na spracovanie dreva vyvinutá pre najmladších domácich majstrov. S PLAYMAT je pílenie, vŕtanie a brúsenie viac „detskou hrou“. Povzbudzovaná je kreativita a technické porozumenie. Tisíce entuziastických detí vyprodukovali malé umelecké diela v škole a počas kurzov, a tým podrobili všetky aplikácie skúške ohňom.

Deti sú kreatívne
S dielňou PLAYMAT 4in1 môžu byť pomocou niekoľkých jednoduchých krokov zostavené 4 varianty plne funkčných prístrojov vhodné aj pre deti - perfektné pre mladé ruky!

PLAYMAT 4in1
Súprava PLAYMAT obsahuje všetky časti nevyhnutné na zostavenie 4 rozdielnych variant, skutočne fungujúcich prístrojov, ktoré možno ľahko namontovať vďaka správne dizajnovaným komponentom a ľahkému systému spájania.

Varianty PLAYMAT súpravy

Lupienková pílka - pre preglejku s hrúbkou do 6 mm. Rozmery stola: 90x90 mm. Zdvihová intenzita: 3.700 pm.

Ručná elektrická brúska - na ošetrenie a brúsenie pracovných nástrojov. Rýchlosť disku: 3.700 ot/min. Rozmery disku: Ă?¸ 32 mm.

Sústruh na drevo - pre mäkké drevo s priemerom do 30 mm. Vzdialenosť medzi stredmi: 130 mm. Obežný priemer nad uložením sústruhu: 36 mm. Rýchlosť otáčania: 3.700 ot/min. (naprázdno).

Vŕtačka - rozmery stola: 90x90 mm. Vzdialenosť povrch pracovného stola - hlava vretena: 0 do 36 mm. Drážka: 36 mm.

Vďaka konštrukcii všetkých prístrojov vhodnej pre deti neexistuje žiadne riziko úrazov. Zručné deti môžu vyrobiť svoje prvé výrobky už v skorom predškolskom veku. Jediná lupienková pílka na svete vhodná pre deti. Krátke nárazy dovoľujú presné rezanie, avšak čepeľ môže len vibrovať a nezraní pokožku. Perfektný nástroj pre školy a workshopy.

Prístroje PLAYMAT sú podobné veľkým nástrojom (teleso (lôžko) prístroja, suport, stôl na vŕtačku atď.), takže malí stolári sa môžu bezpečným a hravým spôsobom naučiť ako naozaj fungujú priemyselné prístroje.

PLAYMAT je napájaný špeciálnym adaptérom s detskou poistkou. Takisto je pre začiatočníkov dostupné aj množstvo detailných konštrukčných plánov.

Obsah
Základ prístroja (280 mm), koník, pohonná jednotka, vŕtačka, stôl na vŕtačku a brúsky, brúsny disk, nožový suport, 12V bezpečnostný adaptér, skrutkovač, dláto, detailné inštrukcie s konštrukčnými plánmi a návrhmi, drevo na otáčanie a pílenie, takže môžete začať ihneď.

Technické údaje

Motor12V
Rýchlosť hlavového hriadeľa3700 ot./min
Adaptér110-240V/50-60Hz, 12V DC, 2A