Interaktívne testy ALF

Akciový balíček - v ponuke do 21.12.2013

Interaktívny a zábavný

Krabica

Predstavujeme Vám program Alf, ktorý si zamilujete na prvý pohľad vy aj vaši žiaci.

Ešte nikdy nebola tvorba testových úloh jednoduchšia a ich skúšanie pútavejšie.

Otestujte vedomosti žiakov rôznymi druhmi úloh a urobte aj svoje hodiny interaktívnejšímia zábavnejšími!

KÚPIŤ

Rôzne typy úloh

V programe Alf môžete vytvárať testy s využitím 9 typov úloh:

• Otázka s výberom jednej odpovede
  • Pexeso
  • Priradenie dvojíc pojmov
  • Zaradenie slov do skupín
  • Usporiadanie pojmov alebo viet do správneho poradia
  • Výber viacerých odpovedí
  • Popis obrázku
  • Dvojice
  • Puzzle

OnLine testovanie

Pripravili sme pre vás rozhranie, v ktorom budete môcť ľahko a rýchlo prideľovať testy a dokumenty žiakom a získať okamžite spätnú väzbu o ich riešení. Učiteľ môže priradiť žiakom už hotové testy z databázy alebo vložiť svoje vlastné. Snažili sme sa ovládanie zjednodušiť na maximum, takže prácu v online testovaní zvládne naozaj každý. V tomto videu si môžete prezrieť systém práce v online testovaní a presvedčiť sa o jeho jednoduchosti a rýchlosti.

Ponúkame vám teraz jedinečnú možnosť odskúšať si toto online testovanie v skúšobnej prevádzke do konca školského roka. Využite túto ponuku, ktorá je teraz úplne ZADARMO a ktorá už v budúcom školskom roku nebude k dispozícii! Navyše získate aj prístup k databáze už existujúcich testov, ktoré si môžete stiahnuť a používať na vašich hodinách!

Ak chcete získať skúšobný prístup, postupujte nasledovne:

• Ak ešte nie ste zaregistrovaný v databáze testov, kliknite na linku a vyplňte požadované údaje (môže vyplniť ľubovoľný učiteľ školy)

Rozšírená databáza testov!

rozsirena databaza testov

Využite našu databázu testov a učebných materiálov, ktorú sme rozšírili o testy Alf pokrývajúce 1. stupeň základnej školy v hlavných predmetoch. Testy vytvorili učiteľky ZŠ v súlade s učebnými osnovami.

• matematika
  • slovenský jazyk
  • anglický jazyk
  • prvouka
  • prírodoveda
  • vlastiveda

Získajte ALF-ŠTART zadarmo!

Ak chcete vyskúšať tvorbu testov v programe Alf, pripravili sme pre Vás možnosť získať licenciu ŠTART zadarmo.
Súčasťou tejto licencie je možnosť tvorby najpoužívanejšieho typu úloh - výber jednej odpovede (a,b,c,d...).
Táto licencia je časovo neobmedzená a môžete ju používať na všetkých žiackych a učiteľských počítačoch bez obmedzenia. Vyplňte formulár a získajte zadarmo licenciu ŠTART pre vašu školu.

ALF-Štart

Skúsenosti učiteľov

Skusenosti ucitelov
„Pre učiteľa je veľmi výhodné, že při príprave úlohy pomocou tohoto programu nepoužije neúmerne veľa času. Žiaci, hlavne tí menší, sú veľmi vďační za všetko nové a pracujú veľmi aktívne, čo při tradičných metódach vyučovania je častokrát nedosiahnuteľné.“

Mgr. Anna Forgáčová
učiteľka, SZŠ Rovníková Košicem

„Úlohy sa vytvárajú a hlavne jednoducho. Z môjho pohľadu všetky druhy úloh viem v plnom rozsahu využiť v predmetoch, ktoré vyučujem (matematika, informatika, slovenčina). Využil som program v rámci vyučovania v interaktívnej učebni a ohlas u žiakov bol vynikajúci."

Ing. Ján Helcmanovský
učiteľ, SZŠ Rovníková Košice