Interaktívne testy ALF

Získajte ALF-ŠTART zadarmo!

Ak chcete vyskúšať tvorbu testov v programe Alf, pripravili sme pre Vás možnosť získať licenciu ŠTART zadarmo.

Súčasťou tejto licencie je možnosť tvorby najpoužívanejšieho typu úloh - výber jednej odpovede (a,b,c,d...)

Táto licencia je časovo neobmedzená a môžete ju používať na všetkých žiackych a učiteľských počítačoch bez obmedzenia. Vyplňte formulár a získajte zadarmo licenciu ŠTART pre vašu školu.

Kúpiť ALFA

Veríme, že si Alf získal Vašu dôveru a chcete ho využívať naplno.

Zakúpením programu získavate automaticky multilicenciu, takže program môže bez obmedzenia používať každý učiteľ na vašej škole!

Licencia programu je časovo neobmedzená, takže už neplatíte žiadne ďalšie poplatky! Rovnako sú bezplatné aj aktualizácie programu!

Ak máte počítače na škole prepojené v sieti, program Alf nie je nutné inštalovať na žiackych počítačoch. Využite sieťovú vlastnosť programu Alf a nainštalujte ho len na serveri a na žiackych počítačoch už umiestnite len odkaz na program.

Ak Vaša škola má záujem o zakúpenie multilicencie programu Alf, vyplňte prosím nasledujúce údaje. Po ich odoslaní Vám do dvoch pracovných dní zašleme faktúru, po uhradení ktorej Vám zašleme plnú verziu programu:

tabulka verzii

Program ALF časovo neobmedzená multilicencia pre celú školu
START (zadarmo)
MINI (99 EUR)
BASIC (299 EUR, pre MŠ 179 EUR + bonusy: včielka, BeeBot, testy nahrávacie kartičky)
PREMIUM (449 € + bonusy: kávomat DolceGusto, testy, vizualizér)
UPGRADE
Ak už máte zakúpenú nejakú licenciu ALFa, platíte len rozdiel cien medzi verziami. Akcia s bonusmi sa nevzťahuje na zakúpenie upgradu. Označte prosím Vašu doterajšiu licenciu *

* ak ste si zakúpili Alfa do 1.8.2012, vlastníte licenciu BASIC
Prístup do databázy testov + online testovanie žiakov (1 rok)
START 0-50 (69 EUR)