Nauč sa milovať matematiku

"Milujeme matematiku. A chceme, aby ste ju milovali aj Vy! Poďme sa hrať s číslami!!!"

Learntolovemaths.com je komplexný súbor hier, puzzle, úloh, nástrojov a skúmaní. Tieto aktivity prirodzene zahŕňajú učivo matematiky, ktoré sa deti učia v škole. Oveľa dôležitejšie však je, že sme softvér navrhli tak, aby si jeho obsah deti užívali. Naše malé triky ako prepojiť hru a učenie urobili matematiku fascinujúcu pre každého.

Chceme, aby sa deti matematiku učili s láskou, aby si postavili pevné základy do budúcnosti, či už v škole alebo v bežnom živote.

Všetko, čo potrebujete, aby sa žiaci naučili milovať matematiku pomocou hier!!!

• Komplexné pokrytie vyučovania
  • Pre deti od 5 do 11 rokov
  • Intuitívne a jednoduché používanie
  • Do školy aj domov
  • Pre použitie s interaktívnou tabuľou, ako aj pre samostatné štúdium a hru
  • Sledujte rast Vašich žiakov

Stovky vynikajúcich, zábavných, fascinujúcich a motivujúcich aktivít zostavených na základe celosvetových vyučovacích osnov alebo si vytvorte také ako vyhovujú Vám.