Kategórie

TOP PRODUKTY

PC SET pre učiteľa + aplikačný SW

1VT200003C

1 724,11 € s DPH

Digitálna škola ~ Technické vybavenie využívajúce IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu a vytvára podmienky pre efektívne online vyučovanie.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Notebook s min. 15,6" Full HD displej, 8GB RAM, 500GB SSD , 2xUSB 3.0, 1xHDMI, čítačka SD kariet, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth, podpora USB-C docking support. Súčasťou sady je dockovacia stanica kompatibilná s notebookom, pripojenie min. 2x DP, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x 3,5mm jack, 2x USB 2.0, 2x USB-C, USB klávesnica a myš. Aplikačný softvér: vizuálna knižnica obsahujúca výukové interaktívne 3D modely vrátane popisu jednotlivých častí, zvýraznenia, otáčania a priblíženia ľubovoľnej časti modelu s možnosťou priameho prepojenia s Microsoft Office. Dostupné knižnice: Ľudské telo, Biológia rastlín, Biológia zvierat, Chémia, Fyzika, Geológia, Paleontológia, Geometria. Licencia na min. 5 rokov.
Produkt pridaný do porovnávania!