Kategórie

TOP PRODUKTY

Novinka

Hlasovacie zariadenie

Hlasovacie zariadenie

1VT200007B

3 827,64 € s DPH

Digitálna škola ~ Technické vybavenie využívajúce IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu a vytvára podmienky pre efektívne online vyučovanie.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Hlasovacie zariadenia intuitívne a jednoducho umožňujú učiteľovi digitalizovať dáta študentov a to ako vo výučbe tak aj vo chvíli zhromažďovania údajov. Funkcionalita umožňuje položiť otázku študentom a študenti reagujú pomocou hlasovacích zariadení. Zapojenie študentov do výučby s podmanivým výkladom, ktorý zanecháva dlhotrvajúci dojem aj mimo triedu . Sada obsahuje: 30 hlasovacích jednotiek - dosah min. 175 m, LCD displej, min. 10 samostatných tlačidiel voľby, vizuálne potvrdenie odoslanej odpovede, funkcia automatického napojenia na kanál prijímača, ukazovateľ stavu batérie; 1 prijímač - zapojenie do PC, konektor USB, dosah min. 50 metrov; prenosná taška na všetky zariadenia v sade; licencia na offline použitie bez nutnosti pripojenia na internet, integrácia otázok do prezentácií, zobrazenie výsledkov, analytické funkcie, grafy. Licencia na všetky zariadenia v sade na 5 rokov.
Produkt pridaný do porovnávania!