Kategórie

TOP PRODUKTY

ClassVR (set 4ks + nabíjacia stanica)

98000001D

1 974,00 € s DPH

Náhlavné sety ClassVR určené do škôl pre virtuálnu realitu, mix a augmentovanú realitu. Umožňujú pracovať s pred pripravenými pracovnými listami určenými pre virtuálnu a rozšírenú realitu.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

ClassVR obsahuje set VR/AR okuliarov, prenosnú stanicu na ochranu a nabíjanie okuliarov, jednoduché užívateľské prostredie, súbor metodických listov a aktivít pre výučbu, prístup k webovému portálu pomocou ktorého je možné jednoducho spravovať a kontrolovať zariadenia v triede. Obsah štruktúrované aktivity a lekcie podporia predstavivosť študentov, zanechajú v nich zážitok, zlepšia zapamätateľnosť a skúsenosti. Zvýšia tým schopnosť vizualizácie a osvojiť si javy z rôznych oblastí ako napr. Matematika, Fyzika, Chémia, Informatika, Zemepis, Veda, História, Biológia a ďalšie (celkovo 900 zdrojov).O výkon a konektivitu okulierov sa postará Cortex A17, 2GB RAM, 16 GB Disk , WiFi 2.4/5GHz.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!