Kategórie

TOP PRODUKTY

Magnetický puzzle hlavolam

KV020110B

22,80 € s DPH

Magnetický puzzlle hlavolam je logická hra pre deti od 8 rokov, ktorá deti zabaví, rozvíja ich logické a priestorové vnímanie, prostrednictvom hry bez obrazovky.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Týchto 200 logických hádaniek bolo navrhnutých tak, aby otestovali silu mozgu! Jednoducho vyberte základnu hraciu kartu podľa obtiažnosti, vložte ju do puzdra a hrajte!Hra podporuje priestorové uvažovanie a schopnosť riešiť problémy. Balenie obsahuje: 200 puzzle (100 obojstranných puzzle kariet), 28 dvojfarebných magnetických dielikov puzdro na prenášanie a viacjazyčný návod. Náročnosť výziev sa postupne zvyšuje. Puzdro má magnetický povrch a rukoväť, vďaka čomu je táto hra vhodná aj na použitie na cestách. Herné puzdro meria v zatvorenom stave 23 cm V (vrátane rúčky) x 18 cm Š x 4 cm H. Vhodné od 8 rokov. Ako hru hrať: Vyberte si základnu hraciu kartu podla obtiažnosti, ktorú vložíte do prednej časti hracieho puzdra. Vyberte dvojfarebné magnetické dieliky ktoré sa zhodujú s farbami ktoré sú na základnej hracej karte. Snažte sa umiestniť dvojfarebné dieliky tak, aby farby zodpovedali hracej karte a zároveň ste vyplnili chýbajúce miesta.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!