Detská plastová postieľka, zelená

10300544C

Ľahko prenosné, stohovateľné plastové postieľky dokonale prispôsobené požiadavkám materských škôl. Rozmery : 144 x 57 x12 cm.

Ľahko prenosné, stohovateľné plastové (odolný polyester) postieľky dokonale prispôsobené požiadavkám materských škôl. Ich skladovanie je možné aj na veľmi malom priestore. Montáž postieľok je veľmi jednoduchá. Postieľka je ľahko umývateľná. Postieľka neobsahuje poťah-spaciu podložku. Pri použití koliesok sa s postieľkami veľmi ľahko manipuluje a je možné presunúť aj viacej postieľok naraz, pričom ich váha je tak nízka, že ich dokážu presunúť i malé deti. (Kolieska nie sú súčasťou dodávky). Extrémne nízka hmotnosť postieľky 3,8 kg. Rozmery: 144 x 57 cm, výška (bez koliesok) 12 cm.