Kategórie

TOP PRODUKTY

-12%

Technické pracovisko učiteľa

Technické pracovisko učiteľa

1NB199016A

1 159,49 € s DPH

1 317,60 € s DPH

Otvorená, aktívna a partnerská škola ~ Moderné vybavenie odbornej učebne má prispieť k zvýšeniu atraktivity vzdelávacieho procesu a pripravuje žiakov ZŠ na nadväzujúce vzdelávanie sekundárne, odborné a vysoké. Môže slúžiť pre realizáciu formálnych a neformálnych vzdelávacích aktivít. (súťaže, olympiády, kurzy)

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Dielenské pracovisko učiteľa na obrábanie kovov a dreva pripojiteľné na napätie 230 V. Súčasťou pracoviska je stavebnicové zariadenie na obrábanie dreva a kovov (sústruh, brúska), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel. Rozmer pracoviska 150x60x150 cm (š x h x výška vrátane závesného panelu). Pracovisko vyrobené na pevnom vystuženom podvozku s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou. Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1 mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je vyrobený z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilných pripojením v dĺžke +/- 5m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Stavebnicové zariadenie na obrábanie dreva a kovov má funkciu brúsky a sústruhu s nasledujúcim technickými parametrami: bezpečné napájacie napätie, pozdĺžny posuv a obsahuje toto príslušenstvo: trojčeľusťové skľučovadlo, držiak nástroja, otočný strediaci hrot, sústružnícky nôž a videomanuál. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!