Kategórie

TOP PRODUKTY

-12%

Technické pracovisko žiaka - obrábanie dreva

Technické pracovisko žiaka - obrábanie dreva

1NB199018A

1 029,60 € s DPH

1 170,00 € s DPH

Otvorená, aktívna a partnerská škola ~ Moderné vybavenie odbornej učebne má prispieť k zvýšeniu atraktivity vzdelávacieho procesu a pripravuje žiakov ZŠ na nadväzujúce vzdelávanie sekundárne, odborné a vysoké. Môže slúžiť pre realizáciu formálnych a neformálnych vzdelávacích aktivít. (súťaže, olympiády, kurzy)

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Dielenské mobilné pracovisko na obrábanie dreva - pre dvojicu žiakov. Pracovisko je pripojiteľné na napätie 230V, obsahuje stavebnicový sústruh na obrábanie dreva (parametre sústruhu: vzdialenosť medzi stredmi v rozsahu 50-120 mm, Motor: otáčky min. 11000 ot/min, 3A, zdroj 12 V, držiak nástroja, dlátko, trojčeľusťové skľučovadlo, otočný strediaci hrot, sane, podpora pre nástroj, upevňovanie pomocou T drážky, videomanuál v slovenčine ), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel na odkladanie nástrojov. Rozmer pracoviska je 120x60x150cm (š x h x výška vrátane závesného panelu, modifikácia tohto rozmeru je možná len na jeden z rozmerov a to max. do 5% z uvedenej hodnoty). Pracovisko je vyrobené na pevnom vystuženom podvozku (aj s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou). Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilným pripojením do rozsahu +/- 5 m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!