Vocabular - zvieratá

16700517D

Obrázkový slovník Vocabular predstavuje komplexný vzdelávací materiál pre materinský aj cudzí jazyk. Obrázkové karty sú vhodné na zlepšovanie jazykových zručností, rozšírenie slovnej zásoby v cudzom jazyku, pre deti so špeciálnymi potrebami, poruchou reči, aj pre jazykovú terapiu.Vhodné pre: predškolský a školský vek, poruchy reči, jazykovú terapiu.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Rovnako sa vzťahuje na materský, ako aj cudzí jazyk. „Vocabular” je ideálny pre precvičovaenie slovnej zásoby. Nezávisle od jazykovej knihy, dodávame s nemeckými, anglickými a francúzskymi slovnými kartami. Karty dodávame zatriedené v osobitných krabiciach podľa tém. Obsah: • 24 alebo 36 obrázkových kariet (11 x 11 cm)• So spolupatričnými kartami (po nemecky, anglicky a francúzsky)• 10–14 pracovných hárkov (A4), ktoré sa môžu kopírovať• Zošit s množstvom nápadov, poznámok.