Kategórie

TOP PRODUKTY

Novinka

Sada Basic pre malé programovateľné počítače

Sada Basic pre malé programovateľné počítače

1T200009B-CZ

996,00 € s DPH

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Robotická stavebnica je založená na Micro:bit -programovacie zariadenie pre začiatočníkov a žiakov. Sadu je možné programovať v grafickom prostredí, čo umožňuje jednoduché pochopenie princípov programovania aj pre študentov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti. Súčasťou sady sú jednoduché úlohy, kde si žiaci zostavia stavebnicu, ktorú následne programujú. Takto si okrem programovania cvičia aj svoje technické zručnosti. Sada sa skladá z: 2ks stavebnica dron - riadiaca jednotka, batéria, vrtule, servo motor, šasi a konštrukcia dronu - materiál preglejka, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie dronu; 2ks vznášadlo - riadiaca jednotka, batéria, rám, diely a konštrukčné prvky - materiál preglejka, šablóna na rezanie, vrtuľa, servo motory, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie vznášadla; 2ks auto - riadiaca jednotka, batéria, kolesá, servo motor, pneumatiky, konštrukcia auta, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie auta; 2ks bublinkovač - riadiaca jednotka, batéria, konštrukčné časti - materiál preglejka, vrtuľa, servo motor, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie bublinkovača; 2 univerzálne základné programovacie dosky kompatibilné s ostatnými komponentmi. Súčasťou sady je kompletná zbierka úloh. Sada je určená pre skupinu 2 žiakov.
Produkt pridaný do porovnávania!