HRAVÁ MATEMATIKA : Veselo delíme

19600208B

HRAVÁ MATEMATIKA : Veselo delíme. Motivačné učebné pomôcky k vyučovaniu matematiky sú určené pre ZŠ. Túto pomôcku odporúča Ministerstvo školstva SR používať vo vyučovacom procese.

Dostupnosť: Skladom

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Motivačná učebná pomôcka k vyučovaniu matematiky, ktorá je určená pre MŠ a 1. stupeň ZŠ.

Túto pomôcku odporúča Ministerstvo školstva SR používať vo vyučovacom procese.

• nechajte deti hrať sa a pritom si aj precvičovať delenie;
  • matematické pexeso Veselo delíme slúži na osvojovanie a precvičovanie si delenia číslami 1 - 10;
  • mení učebnú povinnosť na známu veselú hru, prípadne súťaž;
  • pomocou obrázkovej časti na 10 listoch majú žiaci okamžitú spätnú väzbu o správnosti výsledkov;
  • deti sa takto učia bez stresu, hrou, vo svojom individuálnom tempe. Zároveň môžu získať zaujímavé informácie, kde sa ešte používajú pôvodné meny a kde už EURO;
  • môžu si prepočítať jednotlivé kurzy vzhľadom na EURO, teda nájdu v pexese aj veľa matematiky.