Kategórie

TOP PRODUKTY

Novinka

Magnetizmus - AKTIVITY v pracovných listoch Fyzika pre gymnáziá a SOŠ (tlačená podoba)

Magnetizmus - AKTIVITY v pracovných listoch Fyzika pre gymnáziá a SOŠ (tlačená podoba)

17500191A

14,40 € s DPH

Magnetizmus - AKTIVITY v 19 pracovných listoch (učebný text-tlačená podoba). Autor PaedDr. Jozef Beňuška, PhD. (ocenený pedagóg a autor učebníc fyziky Európskou fyzikálnou spoločnosťou za celoživotné dielo v roku 2017). Učebný text/pracovný zošit (tlačená podoba + prístupový kód k DEMO digitálnej verzii) k rozvíjaniu kompetencií žiakov prostredníctvom samostatných AKTIVÍT – t.j. prostredníctvom samostatnej experimentálnej a myšlienkovej činnosti žiakov. Obsah tejto publikácie zodpovedá obsahu učiva fyziky z danej tematickej oblasti definovaného Štátnym vzdelávacím programom pre gymnáziá a SOŠ. Štruktúra pracovných listov: Vlastná skúsenosť (životné situácie a korešpondujúce fy

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

ZOZNAM AKTIVÍT – PRACOVNÝCH LISTOV: 01 Magnetické pole permanentného magnetu 02 Dôkazy existencie magnetického poľa vodiča s prúdom 03 Pôsobenie magnetického poľa na vodič s prúdom - riešenie úloh 04 Vzájomné pôsobenie vodičov s prúdom - riešenie úloh 05a Pôsobenie magnetického poľa na časticu s nábojom - applet 05b Pôsobenie magnetického poľa na časticu s nábojom - riešenie úloh 06 Najjednoduchší elektromotor 07a Overenie javu elektromagnetická indukcia 07b Overenie javu elektromagnetická indukcia - applet 07c Overenie účinkov magnetického poľa indukovaného prúdu 07d Overenie javu elektromagnetická indukcia - riešenie úloh 08 Striedavé napätie - riešenie úloh 09 Trojfázový alternátor 010 Elektrický odpor či rezistancia - applet 011a Transformátor - riešenie úloh 011b Určenie transformačného pomeru transformátora 012a Vodná elektráreň 012b Tepelná elektráreň 012c Jadrová elektráreň
Produkt pridaný do porovnávania!