Kategórie

TOP PRODUKTY

Figurína - Starostlivosť o dospelého pacienta

12000211C

4 665,60 € s DPH

Figurína dospelého človeka je vhodná na tréning základov starostlivosti o pacienta a rovnako aj základných činností na záchranu ľudského života.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Figurína dospelého človeka je vhodná na trénning základov starostlivosti o pacienta a rovnako aj základných činností na záchranu ľudského života: ústna a zubná hygiena, ruka a zadok-podkožná injekcia, kolostómia, ileostómia a suprapubická stómia, nosovo-žalúdočný výplach, výživa žalúdočnou sondou, mužská a ženská kateterizácia, klystír, vaginálna sprcha, cytológia, nahmatanie prostaty, prehmatanie prsníka (vymeniteľné mužské a 7 abnormálnych ženských prsníkov), amputovaný kýpeť, 2 preležaniny, oči otvorené a zatvorené (jedna zrenička rozšírená), počítadlo pulzu CPR, dýchanie z úst do úst, nahmatateľný karotidový pulz, CPR monitor: ukazuje rytmus a hĺbku stláčania a ventilácie, dodávaný s desiatimi dýchacími cestami na jedno použitie, podperou krku a taškou na nosenie. Rozmery: 110x56x36 cm, hmotnosť: 25 kg.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!