Výučbový softvér - Slovenský jazyk pre 3. ročník - SL licencia

17700379D

Výučba: 72 výučbových stránok s logicky a prehľadne usporiadaným učivom, zrozumiteľne vysvetleným a doplneným vhodnými príkladmi, 5 testov, 5 tematických celkov: Abeceda, Hlásky, Slabiky, Vybrané slová, Slovné druhy.

Dostupnosť: Predaj tohto produktu skončil!

5 tematických celkov: Abeceda, Hlásky, Slabiky, Vybrané slová, Slovné druhy 4 spôsoby využitia: Výučba: 72 výučbových stránok s logicky a prehľadne usporiadaným učivom, zrozumiteľne vysvetleným a doplneným vhodnými príkladmi. Testy: 5 testov - každý tematický celok uzatvára test tvorený 10 cvičeniami s dynamicky sa meniacimi zadaniami. Cvičenia: 90 cvičení zameraných na dôkladné precvičovanie učiva, viacnásobné opakovania s množstvom nových zadaní, úlohy aj pre mimoriadne nadaných žiakov a deti so špecifickými vývinovými poruchami učenia. Pracovné listy: 85 pracovných listov vo formáte pdf určených na tlač.Spracované s dôrazom na: - prehľadnosť, - rozvíjanie slovnej zásoby, - rozširovanie základných znalostí, - posilnenie medzipredmetových vzťahov, - grafickú úpravu, - hravosť.