Návrat do školy! EXTRA zľava 5% na všetky produkty v objednávke s použitím zľavového kupónu SKOLA (platí do 30.9.2021)

Kategórie

TOP PRODUKTY

LABORATÓRIÁ, UČEBNE, DIELNE

Laboratórium alebo Odborná učebňa ELEKTROTECHNIKY

Ak stojíte pred rozhodnutím vytvoriť učebňu alebo laboratórium elektrotechniky, pravdepodobne už viete, čo by ste v ňom potrebovali a chceli. Rovnako máte určite predstavu o rozmiestnení pracovných a laboratórnych stolov a prístrojovom vybavení. Keďže sa jedná o špecializovanú učebňu alebo laboratórium, ponúkame Vám na výber nábytok a vybavenie, ktoré je profesionálne.

Môžete si vybrať z ponuky:

Keďže bude učebňa alebo laboratórium slúžiť na vyučovanie, vybavte priestor vhodnou školskou tabuľou a prípadne vyberte aj učiteľské pracovisko na mieru (Zobraziť fotogalériu)

Možno sa rozhodnete vo vašom novom laboratóriu alebo učebni zrekonštruovať, alebo vybudovať počítačovú sieť a IKT vybavenie. Inšpirujte sa ponukou edukačnej techniky a výučbových softvérov

Nezabudnite na vybavenie učebne, laboratória alebo kabinetu učebnými pomôckami alebo sadami pre elektrotechniku, programovanie, či špeciálnymi technickými pomôckami

Na záver len pár tipov – práce je možné rozdeliť do etáp – podľa priestorových aj finančných možností školy. Na prípravu priestoru – rozvody, podlahy, médiá – môžete využiť miestne dostupných odborníkov, s ktorými vieme vopred odkonzultovať technické požiadavky na prípravu učebne. Veríme, že Vaša nová učebňa alebo laboratórium bude inšpiratívne, praktické a krásne miesto.

Produkt pridaný do porovnávania!