Kategórie

TOP PRODUKTY

Katalóg

Dostupnosť
  LABORATÓRIÁ, UČEBNE, DIELNE

  Školské laboratórium, odborná učebňa, dielňa - miesta, ktoré vyžarujú inšpiratívnu energiu, voňajú poznaním a pomáhajú premostiť svet bezstarostného detského objavovania so svetom dospeláckej práce.

  Je to prvé miesto, kde sa dieťa naučí, že múdrosť sa získava praktickým využitím vedomostí a že učiť sa niečo nové môže byť stále zábavné a uspokojujúce.

  Najdôležitejšie v odbornej učebni je nadšený učiteľ a vnímaví žiaci. Všetko ostatné je len vybavenie, s ktorým Vám radi pomôžeme.

  Konkrétna podoba Laboratória, Učebne alebo Dielne je vždy výsledkom kombinácie požiadaviek a finančných možností školy. Chce to len 3 kroky:

  1. 1. KROK
   Dohodnime si stretnutie osobné alebo virtuálne – Vy nám poviete Vaše predstavy, požiadavky, špecifiká a my Vám urobíme predbežný návrh technického riešenia, spoločne zameriame priestor a zmapujeme rozvody médií – všetko bezplatne
  2. 2. KROK
   Pripravíme Vám technický návrh riešenia, cenovú ponuku na kompletnú realizáciu bez skrytých nákladov, odsúhlasíme si technické riešenie použitých konštrukčných prvok, materiálov a farebnosti, odsúhlasíme si cenu a uzavrieme objednávku alebo zmluvu na realizáciu
  3. 3. KROK
   Zrealizovanie objednávky, pripojenie médií, odskúšanie a revízia. Samozrejmosťou je upratanie po realizácii a odvoz obalového materiálu. Odovzdanie kompletného laboratória, učebne alebo dielne vrátane technickej dokumentácie a revízií.
  Produkt pridaný do porovnávania!