Návrat do školy! EXTRA zľava 5% na všetky produkty v objednávke s použitím zľavového kupónu SKOLA (platí do 30.9.2021)

Kategórie

TOP PRODUKTY

Katalóg

OPTIKA A LASERY

Učebné pomôcky na fyziku, špeciálne na výučbu optiky, sú dominantou výroby slovenskej firmy KVANT spol. s r. o., dlhoročného výrobcu a distribútora učebných a edukačných pomôcok. Jednoduché experimenty pomáhajú žiakom pochopiť vlastnosti svetla a jeho interakcie. Sady boli vyvinuté na Slovensku a sú pravidelne aktualizované slovenskými učiteľmi fyziky, preto majú pridanú edukačnú hodnotu štátneho vzdelávacieho programu. Všetky výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, čo presvedčilo stovky zákazníkov z celého sveta, že pri vyučovaní optiky využívajú učebné pomôcky slovenskej firmy. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si z nich aj vy.

Produkt pridaný do porovnávania!