Kategórie

TOP PRODUKTY

LABORATÓRIÁ, UČEBNE, DIELNE

Laboratórium alebo Odborná učebňa INFORMATIKY A JAZYKOV

Pred tým, ako sa pustíte do práce na príprave novej učebne alebo laboratória, je dobré uvedomiť si, že v oboch prípadoch je dôležité vytvoriť zo žiackych stolov ucelenú zostavu, aby bolo možné bezpečne nainštalovať rozvody – elektro aj dátové.

V prípade, že bude učebňa slúžiť ako jazyková, môžete si vybrať niektoré zo softvérových riešení pre jazykové učebne

Ďalším krokom je vybaviť učebňu alebo laboratórium vhodnou školskou tabuľou a vybrať si učiteľské pracovisko na mieru

Pre vybavenie učebne alebo laboratória Interaktívnou technikou vám pomôže naša aktuálna ponuka. Keďže ponuka výpočtovej techniky sa veľmi dynamicky mení, požiadajte nás o vypracovanie cenovej ponuky – ponúkneme vám aktuálne a cenové dostupné riešenia.

Na záver len pár tipov – práce je možné rozdeliť do etáp – podľa priestorových aj finančných možností školy. Na prípravu priestoru – rozvody, podlahy, médiá – môžete využiť miestne dostupných odborníkov, s ktorými vieme vopred odkonzultovať technické požiadavky na prípravu učebne. Veríme, že Vaša nová učebňa alebo laboratórium bude inšpiratívne, praktické a krásne miesto.

Produkt pridaný do porovnávania!