Kategórie

TOP PRODUKTY

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Nemecký jazyk

17500303A

90,00 € s DPH

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Nemecký jazyk - pre začiatočníkov a stredne pokročilých, môžete ho používať ako interaktívny doplnok pri výučbe. Obsahuje gramatiku, čítanie a písomné interaktívne cvičenia. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Nemecký jazyk. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač. Určené pre pre začiatočníkov (A1) a stredne pokročilých, môžete ho používať ako interaktívny doplnok pri výučbe. Obsahuje gramatiku, čítanie a písomné interaktívne cvičenia. Tématické okruhy pre obe úrovne: Persönliche Informationen, Familie, Zu Hause, Schule, Tägliche Routine. Tématické okruhy len pre začiatočníkov: Freizeitaktivitäten, Essen und Trinken, Ferien, Urlaub, Kleidung, Gesundheit, Krankheiten. Obsahuje interaktívne praktické úlohy.
Produkt pridaný do porovnávania!