Výučbový softvér - Slovenský jazyk pre 2. ročník - SL licencia

17700401D

Interaktívna učebnica je určená najmä žiakom 2. ročníka. Vhodná je aj na opakovanie učiva pre žiakov 3. ročníka. 5 tematických celkov: Hláska; Rozlišovacie znamienka; Delenie hlások; Reč; Veta. 4 spôsoby využitia: Výučba, Cvičenia, Pracovné listy a Testy.

Interaktívna učebnica je určená najmä žiakom 2. ročníka. Vhodná je aj na opakovanie učiva pre žiakov 3. ročníka. 5 tematických celkov: Hláska; Rozlišovacie znamienka; Delenie hlások; Reč; Veta. 4 spôsoby využitia: Výučba, Cvičenia, pracovné listy a Testy. Obsah: 125 výučbových stránok prináša logicky a prehľadne usporiadané učivo, zrozumiteľne a názorne vysvetlené, doplnené vhodnými príkladmi.; 5 testov po 10 cvičení s dynamicky sa meniacimi zadaniami slúži na precvičovanie učiva každého tematického celku; 50 cvičení s mnohonásobným opakovaním a množstvom nových zadaní slúži na dôkladné precvičovanie učiva; 45 pracovných listov vo formáte pdf na vytlačenie. Licencia SV – sieťová verzia, 1 aktivácia na školskom serveri, dodanie 1 kusu inštalačného CD.