Ruština do ucha (CD)

Dostupnosť: Skladom

Ruština do ucha je velmi rozsáhlý výukový materiál, který obsahuje 3200 ozvučených příkladových vět, slov a frází a dále výstižné vysvětlení všech gramatických jevů v audio formě.Produkty Eddica neobsahují desítky audio CD za přemrštěné ceny, tyto si můžete pomocí softwaru vytvořit velmi jednoduše sami dle Vašich specifických požadavků (a to i ve formátu mp3).Přizpůsobení výuky vlastním potřebám (tiskové materiály, vlastní audio CD dle Vašich specifických požadavků).Přehledné a systematické řazení gramatických i konvrzačních okruhů(najdete vždy rychle a přesně to, co právě potřebujete).Jednoduché intuitivní ovládání (nepřemýšlíte jak program funguje, ale ihned s ním pracujete). Všechny produkty jsou vytvořeny na základě praktických zkušeností s výukou cizích jazyků, ve spolupráci s týmem lektorů jazykové školy Eddica. Vydavatelství Eddica je zakladatelem a průkopníkem výuky prostřednictvím audioučebnic. Provádíme vlastní vývoj a zdokonalení audioučebnic, do kterého zapracováváme praktické náměty a připomínky uživatelů. Proto jsou naše produkty z hlediska funkčnosti a způsobu práce na nejvyšší úrovni. V současnosti máme nejširší nabídku audioučebnic obsahující tituly pro všeobecnou výuku jazyka, odbornou slovní zásoby a tituly pro děti.Zdarma dostáváte program EuroWord (s několika ozvučenými ukázkovými lekcemi), který je nejlepším produktem na trhu v oblasti výuky vlastní slovní zásoby. K tomuto produktu máte možnost dokoupit velké množství ozvučených slov vět a frází. Všechny produkty si můžete prakticky vyzkoušet ve formě demoverzí, můžete se podívat na podrobný obsah (jak je produkt řazen, jaké věty a slovíčka obsahuje). Demoverze si můžete stáhnout ze stránek vydavatele www.eddica.cz.