Bubble:bit (Bublinkovač)

98100008D

Make:Kit bublinkovač je založené na technológií micro:bit – programovacie zariadenie pre začiatočníkov a žiakov, ktorí sa zaujímajú o programovanie a zoznamujú sa so svetom elektroniky.

MakeKit je založené na technológií micro:bit – programovacie zariadenie pre začiatočníkov a žiakov, ktorí sa zaujímajú o programovanie a zoznamujú sa so svetom elektroniky. Programovanie v grafickom prostredí, jednoduché pochopenie princípov programovania aj bez, skúsenosti. Je dizajnovaná do škôl a medzi deti, ktoré sa zaujímajú o programovanie a zoznamujú sa so svetom elektroniky. Je možné programovať v grafickom prostredí, čo umožňuje jednoduché pochopenie princípov programovania aj pre študentov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti. Jednoduché zostavenie jednotlivých produktov, kde si žiaci precvičia a technické zručnosti.

Súčasťou sady je:

Riadiaca jednotka WonderKit zelená

Batéria

Konštrukčné časti s preglejky

Vrtuľa

Servo motor

Gumičky

Skrutky a matice

Na ovládanie odporúčame ešte jednu základnú jednotku WonderKit alebo Microb:bit.