ŽES Organická stereochémia – žiacka

12000650B

Žiacka súprava Organická stereochémia je dodávaná v boxe so štyrmi priehradkami. Je určená pre štúdium organickej stereochémie, ktorá sa zaoberá priestorovým usporiadaním atómov v chemických zlúčeninách a vzťahom medzi štruktúrou a vlastnosťami látok. Okrem klasických guličkových modelov atómov súprava obsahuje atómy vodíka MOLYDOME, ktoré sa môžu pripevniť priamo na atóm uhlíka bez spojovacej časti. Väzba vodík-uhlík zaberá menej miesta a umožňuje jednoduchšiu manipuláciu.

Žiacka súprava Organická stereochémia je dodávaná v boxe so štyrmi priehradkami. Je určená pre študentov v škole alebo samoštúdium organickej stereochémie, ktorá sa zaoberá priestorovým usporiadaním atómov v chemických zlúčeninách. Obsahuje 75 atómov: 20 x uhlík, 6 x kyslík, 30 x vodík MOLYDOME, 4 x dusík, 8 x chlór, 2 x bróm, 2 x jód, 2 x kov, 12 x 2D model elektrónových oblakov, nástroj na montáž a demontáž modelov a 102 rôznych spojov na vytvorenie jednoduchých, dvojitých a trojitých väzieb otvorených a uzavretých modelov.