Žiacky stôl BUMERANG 2, výška 52 cm, obojstranný

Stoly pre modernú triedu 21.storočia spĺňajúce európske štandardy. Vrchná doska v tvare obojstranný bumerang, so zaoblenými rohmi a konkávnymi výrezmi pre lepšiu ergonómiu. Vhodný pre pravákov aj ľavákov, resp. pre deti, ktorí používajú pravú aj ľavú ruku rovnako dobre (ambidexterita).

Obojstranný stôl, vrchná doska - tvar obojstranný bumerang, so zaoblenými rohmi a konkávnymi výrezmi pre lepšiu ergonómiu. Vhodný pre pravákov aj ľavákov.

Veľkosť stola 2. Rozmery v cm (dĺžka x šírka x výška): 70 x 70 x 52.

Všeobecné vlastnosti:

- Konfigurácie: SAMOSTATNÝ ALEBO SPOJENÝ DO RÔZNYCH TVAROV v rámci školského priestoru.

- Stoly sú ERGONOMICKÉ a univerzálne na písanie PRE ĽAVÁKOM AJ PRAVÁKOM. Stoly sú VHODNÉ PRE DETI SO ZDRAVOTNÝM ZNEVÝHODNENÍM.

- Vlastnosti stolovej dosky: vrchné drevovláknité dosky Compacmel® s vysokou hustotou vlákien a melanínovým povlakom majú VYSOKÚ MECHANICKÚ PEVNOSŤ a sú odolné voči vlhkosti. Vrchná doska je dostupná aj  v iných TVAROCH. Farby dosky: svetlo šedá, biela.

- Vlastnosti kovového rámu: náter epoxidovou živicou, farby: antracitová RAL 7021, šedá RAL 7035.

- Odnímateľná konštrukcia pre ľahšiu prepravu, dodávané v demonte. Jednoduchá montáž a demontáž.

Voliteľné príslušenstvo nie je súčasť dodávky.

Cena ištalácie a dopravy sa kalkuluje samostatne.