LEGO® Education BricQ Motion 2. stupeň Základná súprava

LEGO® Education BricQ Motion Prime zapája študentov 2. stupňa základných škôl do učenia STEAM, umožňuje experimentovanie so silami, pohybom a interakciami v kontexte športu. BricQ Motion Prime poskytuje jednoduché, praktické výučbové zážitky, ktoré vytvárajú „aha“ momenty, pretože študenti uvádzajú LEGO kocky do pohybu bez nutnosti technológie.

• 562 LEGO® prvkov v sade, obsahuje 4 minifigúrky a špeciálne mechanické prvky, ako sú ozubené kolesá, pružiny, kolesá, gule, váhové tehly, pneumatiky, lopatky ventilátora, meracie prvky a ďalšie.

• Robustný úložný box s farebne odlíšenými triediacimi zásobníkmi pre jednoduché používanie v triede.

• Stavebné pokyny v tlačenej podobe pre modely použité vo výučbe plus ďalšie stavebné inšpirácie.

• Súčasťou sú tiež náhradné prvky.

• 1 jednotka lekcií 7 x 45 minút plus rozšírenie matematiky a jazykového umenia pre ďalšie učenie.

• Informačné inštruktážne materiály v každom pláne lekcie dodávajú aj tým najskúsenejším učiteľom istotu, ktorú potrebujú k pútavým lekciám.