Kategórie

TOP PRODUKTY

Balík digitálnych učebníc fyziky pre gymnáziá a SOŠ: ŠKOLSKÁ LICENCIA

Učebnica s príspevkom zo ŠR

17500143A

1 476,00 € s DPH

Zakúpením školskej licencie škola dostane 6 ks tlačených učebníc fyziky Sila a pohyb, Vlastnosti kvapalín a plynov, Magnetizmus, Elektrina, Periodické deje, EM žiarenie a častice mikrosveta a získa prístup k digitálnemu obsahu balíka pre učiteľov. Zakúpením ŠKOLSKEJ LICENCIE škola získa právo šíriť učebnicu medzi žiakov v tlačenej (nie digitálnej) forme.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Zakúpením školskej licencie škola dostane 6ks tlačených učebníc fyziky Sila a pohyb, Vlastnosti kvapalín a plynov, Magnetizmus, Elektrina, Periodické deje, EM žiarenie a častice mikrosveta v tlačenom prevedení a učebnicu s praktickými cvičeniami v digitálnej forme. Zakúpením ŠKOLSKEJ LICENCIE škola získa právo šíriť učebnicu medzi žiakov školy v tlačenej (nie digitálnej) forme.
Produkt pridaný do porovnávania!