Stavba Zeme, tabuľa PVC 140x110cm

17800397C

Závesná tabuľa PVC 140x110cm „Stavba Zeme“ je určená pre žiakov druhého stupňa základných škôl ako učebná pomôcka pri výučbe danej témy na hodinách zemepisu a prírodopisu. Žiak sa prostredníctvom tabule oboznámi so stavbou Zeme ako planetárneho telesa, s charakteristikou jednotlivých jej častí a môže ich vzájomne porovnávať. Vecný text je doplnený vhodnými ilustráciami k danej téme.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Závesná tabuľa „Stavba Zeme“ je určená pre žiakov druhého stupňa základných škôl ako učebná pomôcka pri výučbe danej témy na hodinách zemepisu a prírodopisu. Vyvážený pomer ilustračnej a textovej časti výrobku dáva žiakom priestor zorientovať sa v danej problematike. Žiak sa prostredníctvom tabule oboznámi so stavbou Zeme ako planetárneho telesa, s charakteristikou jednotlivých jej častí a môže ich vzájomne porovnávať. Vecný text je doplnený vhodnými ilustráciami k danej téme. Vzhľadom k pestrému grafickému spracovaniu tabule je vhodné jej trvalé umiestnenie v odborných učebniach alebo iných priestoroch školy.