Kategórie

TOP PRODUKTY

Smart Factory

28500001B

Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás
Pomôcka na výučbu automatizovaných systémov v závode, na princípoch Industry 4.0

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Automatizovaná inteligentná továreň Smart Factory umožňuje študentom získať skúsenosti s množstvom procesov a technológií bežne používaných vo výrobe podľa princípov Industry 4.0. Patria sem dopravníkové systémy, snímacie systémy, pneumatická technológia vyberania a umiestňovania, pohony jednosmerných motorov a pohony krokových motorov. Továreň obsahuje farebné disky vyrobené z plastu a iných materiálov. Dopravný pás presúva tieto kusy do továrne, kde užívateľom naprogramované senzory triedia disky do viacerých odpadových košov. Niektoré sú z dopravníka vyberané sacím zariadením a portálový portál riadený krokovým motorom triedi kotúče do vhodne sfarbených nádob. Inteligentná továreň je úplne samostatná a možno ju uložiť do jedného z našich štandardných zásobníkov. Smart factory je možné použiť s PLC Siemens (alebo inej značky) 12V alebo 24V a je tiež kompatibilná s naším Siemens HMI. Pre funkčnosť Smart Factory je potrebné prikúpiť Kompresor AU1050EU.

Produkt pridaný do porovnávania!