Kategórie

TOP PRODUKTY

Tabuľa keramická, magnetická, biela 120x180cm

18000032C

262,44 € s DPH

Biele keramická, magnetická tabuľa, popisovateľné suchostierateľnými fixami. Ich povrch tvorí kovová fólia, na ktorej je nanesený veľmi tvrdý keramický smalt, odolný voči poškriabaniu. 25-ročná záruka, hliníkový rám so zaoblenými rohmi.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Biela keramická, magnetická tabuľa, popisovateľná suchostierateľnými fixami. Povrch tabule tvorí kovová fólia, na ktorej je nanesený veľmi tvrdý keramický smalt, odolný voči poškriabaniu, ktorý zabezpečuje veľmi dobrú stierateľnosť aj po mnohých rokoch používania. Zvlášť vhodné pre intenzívne dlhodobé používanie. Hliníkový rám so zaoblenými rohmi. 25-ročná záruka na povrch tabule. Tabule je možné zavesiť po výške i po šírke. Súčasťou balenia je jednoduchá monážna sada a držiak na fixku. Rozmer: 120x180cm. Možnosť vyhotovenia aj v iných rozmeroch. Maximálna odporúčaná veľkosť tabule je 120x300cm.

Vzhľadom na väčšie rozmery tovaru, bude cena dopravy kalkulovaná samostatne pri potvrdení objednávky.

Produkt pridaný do porovnávania!