Kategórie

TOP PRODUKTY

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Biológia - Ľudské telo a jeho funkcie

17500300A

90,00 € s DPH

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Biológia - Ľudské telo a jeho funkcie. Pomocou tohto výučbového interaktívneho programu sa môžu žiaci oboznámiť s funkciami ľudského tela a pochopiť fungovanie orgánov (3D animácie). Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Biológia - Ľudské telo a jeho funkcie. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač. Pomocou tohto výučbového interaktívneho programu sa môžu žiaci oboznámiť s funkciami ľudského tela a pochopiť fungovanie orgánov. 3D animácie pomáhajú učiteľom, aby učebnú látku prezentovali kreatívnym spôsobom a spestrili vyučovacie hodiny. Tento program je pomôckou aj pri ukážke takých procesov, ktoré sú bez prezentácie ťažko pochopiteľné (napr.: nervová sústava, obehová sústava a činnosť srdca). Tematické okruhy: Stavba ľudského tela, Koža, Pohybová sústava, Tráviaca sústava, Dýchacia sústava, Obehová sústava, Vylučovacia sústava, Zmyslové orgány, Hormonálna sústava, Rozmnožovanie.
Produkt pridaný do porovnávania!