Kategórie

TOP PRODUKTY

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Chémia - Stavba látok

17500301A

90,00 € s DPH

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Chémia - Stavba látok. Tento výučbový softvér predstavuje svet atómov, ktorý nie je viditeľný ani voľným okom, ale ani mikroskopom. Rozoberá základ chémie, ktorý prezentujú vedomostio stavbe atómu a o chemických väzbách vznikajúcich medzi atómami a stavbu molekúl. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Chémia - Stavba látok. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač. Tento výučbový softvér predstavuje svet atómov, ktorý nie je viditeľný ani voľným okom, ale ani mikroskopom. Rozoberá základ chémie, ktorý prezentujú vedomosti o stavbe atómu a o chemických väzbách vznikajúcich medzi atómami a stavbu molekúl. Pomocou animácií lepšie pochopíte udalosti, ktoré sa odohrávajú na úrovni molekúl (napr. vznik väzieb), veľký dôraz sa kladie na schopnosť atómov zlučovať sa. Zostava je vhodná aj na interaktívne spracovanie celých vyučovacích hodín. Tematické okruhy: Modely atómu, Stavba atómu, Stavba elektrónového obalu, Vznik elektrónového obalu atómu, Periodická sústava, Iónová väzba, Kovalentná väzba, Stavba molekúl, Kovová väzba. Učivo obsahuje: najdôležitejšie stručné informácie, nákresy, obrazy, modely potrebné k znázorneniu, animácie procesov na úrovni atómov a molekúl a interaktívne praktické úlohy.
Produkt pridaný do porovnávania!