Kategórie

TOP PRODUKTY

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Fyzika - Optika

17500306A

90,00 € s DPH

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Fyzika - Optika. Pomáha lepšie pochopiť danú tematiku nielen žiakom základných škôl, ale aj žiakom prvých ročníkov stredných škôl. Pomocou animácií a úloh môžeme demonštrovať rozličné fyzikálne javy a uskutočňovať rôzne merania. Výsledky môžeme zapracovať do tabuľky a z vyhotoviť z nich grafy. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač.

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Fyzika - Optika. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač. Pomáha lepšie pochopiť danú tematiku nielen žiakom základných škôl, ale aj žiakom prvých ročníkov stredných škôl. Pomocou animácií a úloh môžeme demonštrovať rozličné fyzikálne javy a uskutočňovať rôzne merania. Výsledky môžeme zapracovať do tabuľky a z vyhotoviť z nich grafy. Tematické okruhy: Vlastnosti svetla, odraz svetla, zrkadlo, refrakcia, obraz v zrkadle, disperzia-rozptyl, optické nástroje.
Produkt pridaný do porovnávania!