Kategórie

TOP PRODUKTY

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Prvouka

17500332A

90,00 € s DPH

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Prvouka. Tento interaktívny softvér bol vyvinutý pre žiakov prvého stupňa základných škôl. Pomocou hravých interaktívnych úloh sa môžu žiaci oboznámiť s domácimi a divými zvieratami. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

iDoctum - Interaktívny vyučovací balík - Prvouka. Časovo neobmedzená licencia na 1 počítač. Tento interaktívny softvér bol vyvinutý pre žiakov prvého stupňa základných škôl. Pomocou hravých interaktívnych úloh sa môžu žiaci oboznámiť s domácimi a divými zvieratami, ako aj ich mláďatami. Taktiež môžu vysvetliť ich vývoj a ukázať aký je rozdiel medzi cicavcami a vtákmi. Prostredníctvom výčbového programu deti spoznávajú prírodu a získavajú nové užitočné poznatky. Témy: Domáce zvieratá, Zoskupovanie (cicavce - vtáky), Zvieratá a ich mláďatá, Časti tela, Vtáky, Ryby, Obojživelníky, Plazy, Porovnanie.
Produkt pridaný do porovnávania!