Ekologický programovateľný skleník

1EN200005A

1 848,00 € s DPH

Zelená škola ~ Didaktická pomôcka zvyšujúca environmentálne povedomie žiakov - zlepšuje poznatky a informácie o aktuálnom stave prírody.

Sada je určená pre obsahový štandard Interakcie v ekosystéme na pozorovanie rastu rastlín na navrhnutie, stavbu, programovanie a štúdium a vplyv mikroklimatických podmienok na rast rastlín. Aktivity, ktoré máte možnosť ovplyvniť svojou činnosťou: Naprogramovanie a kontrola imitácie slnečného dňa, ochladzovania mikrosystému, zavlažovania, cirkulácie vody v systéme. Súprava umožňuje študovať desiatky interakcií medzi rastlinami a environmentálnymi faktormi a blockly programovanie na zber údajov. Obsah súpravy : Softvér SPARKvue ako jednoužívateľská licencia na jednoduchý zber, analýzu a zdieľanie údajov na každej platforme. 1x špeciálna ekologická nádoba s objemom min 4,2 litra, senzor na prenos dát do ovládacej jednotky (viacúčelové zariadenie, ktoré meria intenzitu svetla, vlhkosť vzduchu, vonkajšiu teplotu a vlhkosť pôdy v systéme), 1x USB ventilátor na riadené ochladzovanie systému, 1x USB vodnú pumpu na riadené zavlažovanie systému, 1x programovateľné osvetlenie riadené osvetlenie systému, 1x modul napájania, 1x súprava príslušenstva (konektory, zátky a hadičky s 3-cestnými koncami na kvapkanie a riadením prietoku) 1 x Bluetooth ovládacia jednotka s akcelerometrom - riadiace centrum na programovanie aktivít.