Sada PRO pre muzikoterapiu

1UP200020A

2 703,36 € s DPH

3 072,00 € s DPH

Otvorená, aktívna a partnerská škola ~ Moderné vybavenie prispieva k zvýšeniu atraktivity vzdelávacieho prostredia a je využiteľná aj pre neformálne vzdelávanie a mimoškolské aktivity.

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Triedna sada pre muzikoterapiu PRO slúži na uvoľnenie stresu a uvoľnenie vnútorného napätia a obsahuje: - 7-dielnu sadu krištáľových mís (4 oktávy/ 432Hz, rozmery od 17 do 31 cm; - krištáľovú harfu 432Hz, pozostávajúcu zo siedmych rezonančných trubíc z kryštálového skla na spoločnom podstavci s dvomi sklenenými paličkami; - ručný kovový bubon 22 palcový; - ručný kovový bubon 16 palcový (20 vyrezaných tónov); - ručný kovový bubon 14 palcový (14 tónov) ; - 4ks ručný kovový bubon 8 palcový zlatý (8 tónov) pre štvorice žiakov.