Hovoriace učebnice angličtiny pre 1. ročník

1K200001C

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne a vytvára podmienky pre efektívne fungovanie online výučby s využitím digitálneho edukačného vzdelávacieho obsahu.

Súčasťou sady je hovoriace pero a pracovný zosit.

Učebnica (vrátane pera a pracovného zošita) pozostáva zo šiestich modulov, ktoré sú koncipované tematicky ako úvodný kurz anglického jazyka. Moduly zohľadňujú kognitívnu úroveň žiaka mladšieho školského veku.Učebnica obsahuje množstvo riekaniek a úloh. Počúvaním a opakovaním jazykových štruktúr umožňuje efektívne učenie sa vizuálnym, auditívnym aj kinestetickým spôsobom.Hovoriaca učebnica Click 1. Interactive English má spolu aj s pracovným zošitom odporúčaciu doložku ministerstva školstva.Témy:Colours, Numbers (1 – 10), My family, My toys, Animals, Clothes, Seasons, Sports, Food, Birthday, Holidays (Christmas, New Year, Easter) UPOZORNENIE: Kniha sa predáva bez hovoriaceho pera. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz.Témy:Colours, Numbers (1 – 10), My family, My toys, Animals, Clothes, Seasons, Sports, Food, Birthday, Holidays (Christmas, New Year, Easter)