Severná Európa - všeobecnogeografická - hospodárska mapa 160x120cm

17700135C

Nová nástenná školská mapa Severnej Európy v slovenčine rozširuje našu ponuku všeobecnogeografických máp Európy a je zároveň prvým príspevkom v pripravovanej rade hospodárskych máp častí Európy. Obsah všeobecnogeografickej mapy Severnej Európy je spracovaný podrobnejšie, rozlišuje viac zemepisných detailov a uľahčuje výučbu o štátoch Škandinávie, Fínska, Islandu a Pobaltia. Hospodárska mapa je rozdelená do dvoch častí, a to na mapu základnú so zafarbením štátov podľa výšky HDP a vyznačením nerastného bohatstva, priemyslu, energetiky a dopravy a menšiu mapu, s vyznačením poľnohospodárstva.