Kategórie

TOP PRODUKTY

Stavebnica Minit ProView - model Zeolitu

12000703B

108,00 € s DPH

Stavebnica Minit ProView - model Zeolitu. Sada molekulárneho modelu zeolitu obsahujúca 548 atómov a 960 spojovacích článkov, vhodná na demonštráciu stavby a štruktúry pevnej látky.

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Stavebnica Minit ProView - model Zeolitu. Sada molekulárneho modelu zeolitu obsahujúca 548 atómov a 960 spojovacích článkov, vhodná na demonštráciu stavby a štruktúry pevnej látky. Obsahuje pokyny a pracovnú kartu, ktorá informuje o type väzby, kryštalickej štruktúre a fyzikálnych vlastnostiach, je vhodná pre pokročilých užívateľov a univerzitný stupeň vzdelávania. Molekulárne modely Minit – kvalitný a robustný systém s farebne odlíšenými jadrami atómov vo veľkosti 6 mm. Jadrá atómov majú pod daným uhlom výčnelky na spojenie s ostatnými jadrami atómov. Spojenie, vyjadrujúce väzbu medzi atómami, je demonštrované pomocou plastických rúrok. Stavebnice majú mierku 2cm : 100pm a sú určené ako individuálne žiacke súpravy.
Produkt pridaný do porovnávania!