Kategórie

TOP PRODUKTY

Digitálna učebnica Fyziky - ZŠ a SŠ - školská licencia UČITEĽSKÁ PLUS

17500012A

480,00 € s DPH

Pre UČITEĽOV fyziky. Škola dostane toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole učiteľov fyziky. Licencie sa aktivujú cez internet na muf.skola.sk a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača. Licenčné kódy budú zasielané na školu e-mailom. Pri kúpe tohto balíčka dostanete licenciu pre základné školy a zároveň aj pre stredné školy.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Pre UČITEĽOV fyziky. Škola dostane toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole učiteľov fyziky. Licencie sa aktivujú cez internet na muf.skola.sk a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača. Licenčné kódy budú zasielané na školu e-mailom. Pri kúpe tohto balíčka dostanete licenciu výučbového programu fyziky pre základné školy a zároveň aj pre stredné školy.
Produkt pridaný do porovnávania!