Bezpečnostná skriňa na chemikálie - biochémia

1NB199005B

Otvorená, aktívna a partnerská škola ~ Moderný laboratórny nábytok má prispieť k zvýšeniu atraktivity vzdelávacieho procesu a pripravuje žiakov ZŠ na nadväzujúce vzdelávanie sekundárne, odborné a vysoké. Môže slúžiť pre realizáciu formálnych a neformálnych vzdelávacích aktivít. (súťaže, olympiády, kurzy)

Dvojica bezpečnostných plechových skríň na chemikálie do školského laboratória. Konštrukcia z oceľového plechu hrúbky 0,7 mm, zváraná, oblé hrany, uzamykateľná, povrchová úprava vypaľovací lak z umelej živice. Obsahuje 4 ks vysúvateľných nepriepustných vaničiek z pozinkovaného plechu, nosnosť vaničiek 30 kg, odvetrávanie v spodnej a vrchnej časti skrine. Rozmer jednej skrine 920x580x1920 mm a rozmer druhej skrine 920x380x1920mm.