Kategórie

TOP PRODUKTY

Tabuľa magnetická, nekeramická - preklápacia 120x90cm

18800015C

366,12 € s DPH

Obojstranné tabule na pojazdnom stojane, otočné okolo horizontálnej osi.

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Dvojnásobný tabuľový priestor. Jedoduchým pohybom ju preklopíte do potrebnej pozície a zaistíte. Má priestornú odkladaciu lištu na písacie potreby, magnety a iné pomôcky. Je pojazdná na kovovej konštrukcii na kolieskach s brzdou. Samotná tabuľa je rámovaná v hliníkovom ráme povrchovo upravenom prírodným eloxom so zaoblenými plastovými rohmi sivej farby. Magnetický povrch tabule môže byť: 1.Magnetický biely – s matnejším povrchom na popis fixom 2.Keramický biely – kvalitnejší magnetický povrch s veľkou oteruvzdornosťou, vhodný na časté použitie najmä v školách, na popis fixom 3.Keramický zelený – magnetický povrch s veľkou oteruvzdornosťou, vhodný na časté použitie najmä v školách , na popis kriedou 4.Kombinácia uvedených povrchov (jedna strana biela keramická, druhá strana zelená keramická…) K tabuliam je možné dodať magnety, kriedy, fixy, stierky, čističe, magnetický držiak fixiek.
Produkt pridaný do porovnávania!