LEGO® Education BricQ Motion 1. stupeň Základná súprava

LEGO® Education BricQ Motion Essential zapája študentov 1. stupňa základných škôl do učenia STEAM, umožňuje experimentovanie so silami, pohybom a interakciami v kontexte športu. BricQ Motion Essential poskytuje jednoduché, praktické výučbové skúsenosti, ktoré vytvárajú „aha“ momenty, pretože študenti uvádzajú LEGO kocky do pohybu bez nutnosti technológie.

• 523 LEGO® prvkov v sade obsahuje 4 minifigúrky a mnoho ľahko zostaviteľných prvkov, ozubené kolesá, závažia, pružiny, merací prvok, držiak papiera a ďalšie.

• Robustný úložný box s farebne odlíšenými triediacimi zásobníkmi pre jednoduché používanie v triede.

• 2 stavebné pokyny v tlačenej podobe pre modely použité vo výučbe plus ďalšie stavebné inšpirácie.

• Súčasťou sú tiež náhradné prvky.

• 2 jednotky lekcií 7 x 45 minút (každá jedna pre nižší a vyšší stupeň základnej školy) plus rozšírenie matematiky a jazykového umenia pre ďalšie učenie.

• Informačné inštruktážne materiály v každom pláne lekcie dodávajú aj tým najskúsenejším učiteľom istotu, ktorú potrebujú k pútavým lekciám.

• V každom kroku procesu návrhu aplikuje zručnosti projektovania.

• Rozvíja efektívne riešenia problémov a kódovanie pomocou rozkladu problémov a algoritmického myslenia.

• Navrhovanie projektov, ktoré kombinujú hardverové a softvérové komponenty pre zber a výmenu dát.

• Práca s premennými, dátovými poľami a dátami.

• Uplatňovanie kritického myslenia a rozvíjania životných skúseností pre kariéru zajtraška.